Tanda: Miguel Caló / Raúl Berón

Pati pirmā tanda, ko saliku kopā (nu jau pirms kāda pusotra mēneša) bija Migela Kalo (Miguel Caló) orķestris ar solistu Raulu Beronu (Raúl Berón). Šis bija mans šā gada februāra / marta iemīļotākais tandēms, bet arī tagad, izdzirdot pirmās taktis no, teiksim, Corazón No Le Hagas Caso, kājas pašas velk uz deju grīdas pusi. Tandā iekļauto dziesmu ieskaņošanas periods varētu būt 20. gadsimta 40.to gadu sākums. No šī perioda arī abu izcilo mākslinieku fotogrāfijas.

Pirmie kucēni, kā zināms, ir jāslīcina: šodien es droši vien šai tandā vienu vai divas kompozīcijas nomainītu pret citām, arī dziesmu secība būtu savādāka. No otras puses, pirmie kucēni ir paši mīļāki, tādēļ tie ir nevis jāslīcina, bet gan jāiemūžina blogā. Un arī tango dīdžeji ar lielu pieredzi katrā milongā katru tandu veido no jauna, no dziesmām, kas, viņuprāt, šai brīdī vislabāk atbilst dejotāju noskaņojumam.

Stāsts nebūtu pilnīgs, ja nepieminētu, ka šī tanda bija veltījums dzimšanas dienā Vijai Maijai. Atceros, kā pļāpājām SejasGrāmatā viņas dzimšanas dienā, un man, tā kā fizisku dāvanu uz Latviju nosūtīt nevarēju, pēkšņi radās spontāna ideja, ka varētu nosūtīt virtuālu dāvanu, respektīvi paša kopā saliktu tango tandu no saviem tā brīža mīļākajiem tango izpildītājiem. Domāts – darīts, un tā tapa mana pirmā, bet, cerams, ka ne pēdējā tanda: manuprāt, ļoti smuka un romatiska!

Corazón No Le Hagas Caso

Que te importa que te llore

Margarita Gauthier

Lejos de Buenos Aires

Advertisements

Ir ko piebilst?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s