Es jums iemācīšu mīlēt D’Arienzo!

wow! izskatās, ka kaut kas no D’Arienzo man tomēr patīk. un paskatieties, kāda enerģija strāvo gan no paša D’Arienzo, kurš diriģē orķestri, gan no solista! lielisks enerģizējošs tango nedēļas uzsākšanai.

varbūt arī tu gribi man palīdzēt iemīlēt D’Arienzo? iekopē, lūdzu, komentārā savu iemīļoto gabalu šī orķestra izpildījumā!

 Juan D’Arienzo / Alberto Echagüe: Paciencia

Advertisements

7 thoughts on “Es jums iemācīšu mīlēt D’Arienzo!

  • lūdzu, lūdzu, visas (gandrīz) tango dejojamās vietas Rīgā atrodamas šeit. vismaz paskatīties var (un vajag) aiziet. savukārt, ja gribas iemācīties padejot, tad viena no labākajām vietām tango nodarbībām ir šī.

   un, ja izdodas atbraukt līdz mūsu pusei, tad var saņemt individuālas rekomendācijas gan par tango klasēm, gan milongām, gan šoviem un koncertiem.

   Lai labi dejojas! un, protams, gaidu ciemos 😉

   • hmm… uz klasēm, cik man zināms, var iet arī bez deju partnera. un, lai labi iemācītos dejot tango, nedrīkst visu laiku dejot ar vienu un to pašu partneri, jo tad izstrādājas pieradums vienam pie otra kļūdām, līdz ar ko ar citiem patneriem pēc tam padejot ir grūti vai pat neiespējami.

    vakar, piemēram, klasē partneri tika samainīti “ar varu” (pēc profesora stingra lūguma), un atklājās, ka puisis, kurš ar savu draugu jau pāris mēnešus nāk uz klasēm nemaz nemarķē cruce, vismaz nemarķē to pareizi, tikai viņa draugs pēc viņiem abiem vien zināmas izpratnes to izpilda noteiktos brīžos. lūk, šīs partneru maiņas rezultātā puisis iemācījās marķēt cruce, kas ir bieži izmantots un ļoti svarīgs tango elements.

    kopsavilkumā: atrast deju partneri, protams ir labi, jo ne visās klasēs ir ideāls puišu un meiteņu balanss. bet vēl labāk (tango apguvei) ir regulāri atrast citu deju partneri un mainīt to pēc iespējas biežāk.

 1. D’Arienzo “Paciencia” arī man ir viens no sirdij tuvākajiem tango, bet ar Enrique Carbel:

  Varbūt Tu iemīlēsi šo?
  Juan D’Arienzo con la voz de Jorge Valdez “Hasta siempre amor”

  • ai, jā, tas otrs (hasta siempre amor) ir tāds melodiski romantisks un vienlaikus arī ļoti smeldzīgs tango, pilnīgi neatbilstošs manam stereoptiskajam (un, kā šķiet, pilnīgi nepamatotajam) priekšstatam par D’Arienzo kā ritmisku un temperamentīgu, bet vienlaikus lineāru un bezsirdīgu dragātāju. būs iemesls vēlreiz ieklausīties savā D’Arienzo kolekcijā (383 dziesmas, 17 stundas, kā vēsta iTunes bibliotēka).

   paldies!

 2. kautrīgākie draugi, protams, nevis komentē blogā, bet gan sūta vēstules Sejasgrāmatā. pilnai kolekcijai iemetīšu saņemto vēstuli arī šeit: čau! runājot par D’Arienzo, man viņa orķestris pilnībā laupa saprātu komplektā ar Jorge Valdez vokālu. Valsīši “En el rosal”, “Vals de los 15 anos” un tango, kā “El reloj”, “Remembranzas”, “Estrella”, “Shantecler” u.c.

  aha, un vēlreiz Jorge Valdez.

  Paldies, Margita!

Ir ko piebilst?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s